Artık Kastamonu’ya Gitmeyecek! Tosya Haberleri
|
|
|
|
|
27 Nisan 2017 Perşembe
Hit Haberler
Yorumlar
Tosya hayrına bir çivi çakandan Allah(cc) razı olsun.Tosya pirincimize marka alma çalışmaları da bunlardan biri. Emeği geçenleri takdir ve tebrik ediyorum.Çok geç kalınmış bir çalışma .Güzel olacak inşallah.
Metin Tiryakioğlu

Tosya için bir çivi çakandan Allah (cc) razı olsun. Güzel çalışmaları alkışlamak, takdir etmek lazım.Tosya Pirincine marka almak da bunlardan biri. Emeği geçenleri takdir ve tebrik ediyorum.
Metin Tiryakioğlu

Çok değer verdiğim Cüneyt hocamı ve öğrencilerini tebrik ediyorum.
Metin

kardiyolaji geleceksede 2 tane gelsin dahiliye 2 olsun çoçu 2 doktor olması gerekiyor.adam kriz geçiriyor hastanede doktor yok kastamonuya giderken allah rahmet eylesin.
Ferhat BOZAN

PRATİSYEN ÇOK BİRAZDA KARDİYOLOJİ DOKTORLARI GELSİN ADAM KALP KRİZİ GEÇİRİYOR KARDİYOLOJİ DOKTORU YOK KASTAMONUYA GİDENE KADAR RAHMETLİ OLUYOR.
Ferhat BOZAN

kastamonu ilinde yaşayanı gurbetçisi kastamonuluyla akraba olanların bitmeyen sevdasıdır türkiyenin hayat kaynağı olduğu kadar halkımızında övünç kaynağıdır bu sevda bitmesin kastamonu yücelsin ılgaz dağı kadar
isa uslu

bölgenin yıldızı altı il ortasında medeniyetlerin kesiştiği iklimlerin değiştiği tosyamız kabuğunu kırmalıdır emek yoğun katma değeri yüksek teknoloji yatırımları geliştirilmeli tek düze istihdamdan çeşitli iş alanlarına geçmelidir örneğin ılgaz dağı içme suyu şişeleme turizim ileri tarım uygulamaları basın yayın iletişim eğitim kentsel dönüşüm .
isa uslu

Kim ki hangi bağı bahçeyi korumuşta koruma parası alıyorlar, hırsızlar bile cirit atıyor
Adem HIZARCI

Turkiyenin guvenli yarinlarin teminati sgk tosyada kitap dagitarak halki bilinclendirmesini cani gonulden kutluyorum turkiyemizin kanayan yarasi kayitdisi istihtam ekonomi calisan ureten isci emekci garibin kanini emiyor emekcilerimiz bir telefon kadar yakin alo 170 sgk hattini sikayet istek bilgi ihtiyaclari icin 24 saat 7 gun arayiniz sigortasiz calisma yapmayiniz ak verilmez alinir mucadele gerek rizkiniz bol isiniz kolay olsun kosenli
isa uslu

Tosyamizin urettigi mobilya kapi tarim aletleri romork kasa kanca sunta toprak sanayii tugla tarim urunleri yerel urunler canli hayvan pazari ana yol kenarina tasiyip turkiyenin gorup tanimasini saglamaliyiz kapali sandiktaki hazineyi kimseye tanitip pazarlayamayiz
isa uslu

Bize Ulaşın
Link Bankası
Mail List
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Artık Kastamonu’ya Gitmeyecek!
8/29/2013 / 9:45:57 AM
Vatandaşlar Kadastro İşlemleri İçin Artık Kastamonu’ya Gitmeyecek!

Tapu Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasının açılışında Kaymakam Mehmet Türköz Kadastro Müdürlüğü’nün ilçemizde tekrar hizmet vermeye başlayacağı müjdesini verdi.

İlçe Tapu Müdürlüğü’nün yeni binasının açılışına katılan Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz geçtiğimiz yıl Kastamonu’ya taşınan Kadastro Müdürlüğü’nün önümüzdeki günlerde tekrar Tosya’da hizmet vermeye başlayacağını söyledi. Vatandaşların kadastro işlemleri için Kastamonu’ya gitmek zorunda kaldıklarını anlatan Kaymakam Türköz, Tapu Müdürlüğü’nün yeni yerine taşınmasıyla birlikte Hükümet Konağı’nın 1. katının boşaldığını ve Nüfus Müdürlüğü’nün buraya taşınacağını belirterek Nüfus Müdürlüğü’nün boşaltılmasının ardından bir odasının kadastro için tahsis edileceğini ve vatandaşların işlemlerini Kastamonu’ya gitmeden yapabileceklerini söyledi.  

Kadastronun Tosya’ya getirilmesi konusunda gazetecilere açıklama yapan Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz;“Yazışmalara başladık. Bakanlığımızdan izin isteyeceğiz çünkü malumunuz otomasyon programları olduğu için üst katı indirmek gerekiyor. Onu indirdikten sonra kısa sürede söz konusu nüfus dairesinden bir odayı kadastro elemanına tahsis edeceğiz” dedi. 

 

Okunma Sayısı : 5615
DİĞER HABERLER

Köşe Yazarlarımız
Haber AramaHaber Yada Köşe Yazısı Arayabilirsiniz.
Üye Girisi
Açıksöz Manşet
Bugünün Haberleri
Anket
13. Tosya Festivalini Beğendiniz mi?
                                  
Video Haber
Günün Karikatürü