"Camiler ve Din Görevlileri Haftası" Mesajı Tosya Haberleri
|
|
|
|
|
27 Nisan 2017 Perşembe
Hit Haberler
Yorumlar
Tosya hayrına bir çivi çakandan Allah(cc) razı olsun.Tosya pirincimize marka alma çalışmaları da bunlardan biri. Emeği geçenleri takdir ve tebrik ediyorum.Çok geç kalınmış bir çalışma .Güzel olacak inşallah.
Metin Tiryakioğlu

Tosya için bir çivi çakandan Allah (cc) razı olsun. Güzel çalışmaları alkışlamak, takdir etmek lazım.Tosya Pirincine marka almak da bunlardan biri. Emeği geçenleri takdir ve tebrik ediyorum.
Metin Tiryakioğlu

Çok değer verdiğim Cüneyt hocamı ve öğrencilerini tebrik ediyorum.
Metin

kardiyolaji geleceksede 2 tane gelsin dahiliye 2 olsun çoçu 2 doktor olması gerekiyor.adam kriz geçiriyor hastanede doktor yok kastamonuya giderken allah rahmet eylesin.
Ferhat BOZAN

PRATİSYEN ÇOK BİRAZDA KARDİYOLOJİ DOKTORLARI GELSİN ADAM KALP KRİZİ GEÇİRİYOR KARDİYOLOJİ DOKTORU YOK KASTAMONUYA GİDENE KADAR RAHMETLİ OLUYOR.
Ferhat BOZAN

kastamonu ilinde yaşayanı gurbetçisi kastamonuluyla akraba olanların bitmeyen sevdasıdır türkiyenin hayat kaynağı olduğu kadar halkımızında övünç kaynağıdır bu sevda bitmesin kastamonu yücelsin ılgaz dağı kadar
isa uslu

bölgenin yıldızı altı il ortasında medeniyetlerin kesiştiği iklimlerin değiştiği tosyamız kabuğunu kırmalıdır emek yoğun katma değeri yüksek teknoloji yatırımları geliştirilmeli tek düze istihdamdan çeşitli iş alanlarına geçmelidir örneğin ılgaz dağı içme suyu şişeleme turizim ileri tarım uygulamaları basın yayın iletişim eğitim kentsel dönüşüm .
isa uslu

Kim ki hangi bağı bahçeyi korumuşta koruma parası alıyorlar, hırsızlar bile cirit atıyor
Adem HIZARCI

Turkiyenin guvenli yarinlarin teminati sgk tosyada kitap dagitarak halki bilinclendirmesini cani gonulden kutluyorum turkiyemizin kanayan yarasi kayitdisi istihtam ekonomi calisan ureten isci emekci garibin kanini emiyor emekcilerimiz bir telefon kadar yakin alo 170 sgk hattini sikayet istek bilgi ihtiyaclari icin 24 saat 7 gun arayiniz sigortasiz calisma yapmayiniz ak verilmez alinir mucadele gerek rizkiniz bol isiniz kolay olsun kosenli
isa uslu

Tosyamizin urettigi mobilya kapi tarim aletleri romork kasa kanca sunta toprak sanayii tugla tarim urunleri yerel urunler canli hayvan pazari ana yol kenarina tasiyip turkiyenin gorup tanimasini saglamaliyiz kapali sandiktaki hazineyi kimseye tanitip pazarlayamayiz
isa uslu

Bize Ulaşın
Link Bankası
Mail List
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
"Camiler ve Din Görevlileri Haftası" Mesajı
9/30/2013 / 10:11:45 AM
Kaymakam Türköz'ün "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" Mesajı

 Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 Kaymakam Türköz, 1 - 7 Ekim tarihleri arasındaki haftanın 'Camiler ve Din Görevlileri Haftası' olarak kutlanmakta olduğunu hatırlattığı mesajında,  İslam’ın kutsal saydığı değerlerin başında gelen camilerin, insanları manevi huzura kavuşturan merkezler olduğunu belirterek, şöyle devam etti :

 “Camilerimiz İslam dininin ibadet mekânları olarak, dua ve ibadetlerin topluca yapılıp, gönüllerin yıkandığı, elem ve sevinçlerin paylaşıldığı kutsal yerlerdir. Kutlanacak olan bu haftanın amacı, camilerin ve din görevlilerinin toplum içerisindeki yerlerini hatırlayıp, dinî ve sosyal yaşantı içerisinde önemini vurgulamak, insanların dikkatlerini bu kutsî mekânlara çekmek ve bu noktada bir hassasiyet oluşturmaktır.  Halkımızı din konusunda aydınlatma görevi üstlenen Diyanet İşleri Başkanlığımız büyük bir faaliyet alanına sahiptir. Binlerce din görevlisi, halkın dini konularda aydınlatılması, yanlış dini anlayışların düzeltilmesi, birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi ve toplumsal dayanışmanın temellerinin atılması açısından büyük ve ağır bir sorumluluğu taşımaktadır.  Bu sorumluluğun idraki içerisinde olan din görevlileri, dinin özüne uygun bir şekilde anlatılmasında, küskünlüklerin ortadan kaldırılmasında, toplumsal barış ve uzlaşmanın sağlanmasında, bireyler arasında anlayış birliğinin teşekkülünde önemli görevler üstlenmektedir . Bu duygu ve düşüncelerle, tüm vatandaşlarımızın ve din görevlilerimizin,’ Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nı en içten dileklerimle kutluyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 Muhabir : Mehmet Ulusoylar

Okunma Sayısı : 2731
DİĞER HABERLER

Köşe Yazarlarımız
Haber AramaHaber Yada Köşe Yazısı Arayabilirsiniz.
Üye Girisi
Açıksöz Manşet
Bugünün Haberleri
Anket
13. Tosya Festivalini Beğendiniz mi?
                                  
Video Haber
Günün Karikatürü