Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Engin Tokatlı; Sevdamız Tosya Derdimiz Hizmet Diyerek Bu Yola Çıkıyoruz

featured

Engin Tokatlı Ak Parti’den Tosya Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Tokatlı yaptığı açıklamada; “Yaklaşık 9 yıl Ak Parti gençlik kollarının çeşitli kademelerinde,2 yıl ana kademe ilce başkan yardımcılığı görevinde son 1,5 yıl boyunca da Türkiye Gençlik Vakfında ilçe temsilciliği görevinde bulundum.

Gözümün nuru  kadim şehrimiz Tosya için Ak partimizden belediye başkan aday adaylığımı açıklıyorum. Seçim sürecinin memleketimize Hayırlı olmasını diliyorum. Davası olmayanın sevdası olmaz sözleriyle gönlümüze taht kuran, hizmet ve dava adamı kıymetli Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın dava ve yol arkadaşı olmayı rabbimden diliyorum.

Dürüst, şeffaf ve hesap verebilirlik ilkeleri ile yolumuzu aydınlatacağız.

Doğup büyüdüğüm 23 mahallesinden bütün cadde ve sokaklarına sevdalı olduğum şehirdir Tosya benim için. Şehrimizin kronikleşmiş sıkıntılarını iyi bilen bir kişi olarak, nasip olur da görev ve yetki verilirse bu sıkıntıları tamamen çözmek, şehrimizi daha modern bir görünüme kavuşturmak ve daha yaşanabilir bir Tosya için var gücümüzle ÇALIŞACAĞIZ.

Sözlerime son verirken özellikle belirtmek isterim. Ak Parti bir menfaat partisi değildir, Ak Parti bir dava partisidir. Adaylık verilsin veya verilmesin Ak Parti teşkilatları ile buluştuğum günden bu güne kadar her zor şartlar altında partimizin yanında ve destekçisi olduk, bundan sonraki süreçte de partimizin yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz.

Umut dolu bir gelecek için, hep birlikte sevgi ve saygı içerisinde AZ LAF ÇOK İŞ diyerek Aydınlık Tosya yarınların’da yaşamak ümidiyle.

Hepinizi saygı,sevgi ve hürmetle selamlıyorum” dedi.

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Engin Tokatlı; Sevdamız Tosya Derdimiz Hizmet Diyerek Bu Yola Çıkıyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Açıksöz Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!