Reklam
Reklam
www.aciksozgazetesi.com-
$ DOLAR → Alış: 4,80 / Satış: 4,82
€ EURO → Alış: 5,59 / Satış: 5,61

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Günün ilk yarısında psikolojiniz biraz daha huzursuz olabilir, öğleden sonra ise kendinizi geliştirebileceğiniz pozitif koşullar bulabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Günün ilk yarısında eşiniz ya da sevdiğinizle ilgili konulara daha odaklı olabilirsiniz, öğleden sonra ise ortaklı konular ve paralar üzerinde durabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Günün ilk yarısında tamamlanması gereken konular olabilir, öğleden sonra eşinizle ya da yakınlarınızla ilgili konulara daha duyarlı olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günün ilk yarısında çocuklarla ilgili işler dikkat çekebilir, öğleden sonra ise işleriniz artmakta. Daha çalışkan olabileceğiniz bir gündesiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günün ilk yarısında biraz daha esnek olmaya dikkat edin. Öğleden sonra daha akıcı ve destekleyici konuların öne çıkması güzel olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Günün ilk yarısında düşüncelerinizde daha pozitif olmaya gayret etmelisiniz. öğleden sonra ise ailenizi ilgilendiren konularla daha yakından ilgilenebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Günün ilk yarısında harcamalar ve maddi konular dikkat çekebilir. Öğleden sonra ziyaretler ve hareketli olmak için uygun koşullar var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Günün ilk yarısında duygusal hassasiyet daha ön planda olabilir. Öğleden sonra ise size kazanç getirebilecek olanaklar üzerinde durabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Günün ilk yarısında aceleci olmamanız gereken bazı kısıtlamalar olabilir, öğleden sonra ise Ay burcunuza ilerleyerek size daha canlı ve pozitif bir hava getirmekte.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Günün ilk yarısında planlarda değişiklikler söz konusu olabilir. Öğleden sonra başkalarına daha çok yardımcı olabileceğiniz durumlar var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Günün ilk yarısında gereksiz gerginliklerden uzak kalmaya bakmalısınız. Öğleden sonra arkadaşlarla, gruplarla bir araya gelmek sevindirici olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Günün ilk yarısında uzaklarla alakalı işler, yolculuklar olabilir. Öğleden sonra saatlerinde daha verimli olabileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz.