Ak Parti İlçe Başkanı Küçükmorkoç; Kastamonu Tosya Duble Yol Çalışması 2011 Yılında Bitecek

featured

Küçükmorkoç; Kastamonu-Tosya Duble Yol Çalışması 2011 Yılında Bitecek

 
AK Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç, Tosya Kastamonu arasında ki 70 km lik mesafeye, duble yol yapılacağı müjdesini verdi.

Kastamonu ile Tosya arasında yer alan 70 km lik yol, günün trafik akışına cevap verememesi ve sık sık kazaların meydana gelmesi sebebi ile büyük bir sıkıntı oluşturuyordu. Günde yüzlerce kişinin kullandığı bu yol, dağlık araziden geçmesi, dar olması, sert kış koşullarında çekilmez bir hal alıyordu. Bu yol üzerinde meydana gelen kazalarda, can ve mal kaybının yaşanması bir çok kişinin özel işlerini Kastamonu yerine diğer komşu illere yönlendirmeye sebep oluyor ve Kastamonu ile Tosya arasındaki ticari ilişkiler günden güne azalıyordu.

  

 

 

Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda konu ile ilgili çalışmalar yapan AK Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç, yaptığı girişimlerin sonuç vermesinin ardından, Tosyalı vatandaşlara müjdeyi verdi. Küçükmorkoç; “Kastamonu-Tosya arasında yer alan 70 km’lik mesafeye 2011 yılı içerisinde bitirilmek şartı ile duble yol yapılacak” dedi.

AK Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç; “Türkiye, Ak Parti iktidarı döneminde, imrenerek baktığımız gelişmiş Avrupa ülkeleri arasındaki yerini almıştır. Bir çok alanda yapılan reformlar sayesinde vatandaşlarımız daha çağdaş haklara sahip olmuştur. Gelişen ve güçlenen  Türkiye’nin bölgesinde hızla yükselen yıldızı, tüm dünyanın ilgisini çekmiş ve yeni yatırımları beraberinde getirmiştir. Ülkemize gelen yapancı yatırımcılar göstermektedir ki, artık Türkiye’de istikrar ve güven hakimdir. AK Parti iktidarları döneminde Türkiye ile paralel olarak kalkınan ve gelişen bir Tosya görmekteyiz” diye konuştu.

Küçükmorkoç, sözlerine şöyle devam etti; “Bizlere duyulan güven ve verilen destek Tosya’mıza hizmet yapma noktasında teşkilatımıza daha büyük  sorumluluk yüklemiştir. Bizler de bu verilen desteği boşa çıkartmamak için, teşkilat olarak gece gündüz demeden çalışmaktayız. Kastamonu ile Tosya arasında yer alan 70 km lik yol vatandaşlarımızı olduğu gibi bizleri de oldukça rahatsız etmekte idi. Özellikle kış aylarında bu yolu kullanan vatandaşlarımız bir çok sıkıntıya katlanmak zorunda kalıyordu. Vatandaşlarımızı bu sıkıntıdan kurtarmak için gerekli girişimleri yaptık. Yaptığımız çalışmaların sonucunda, Kastamonu ile Tosya’nın bağlantısını sağlayan yere, 2011 yılı içerisinde bitirilmek şartı ile  duble yol yapılmasının sözünü aldık. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ve ülkemizi çepe-çevre saran duble yol atağından Tosya’mızın da pay almasını sağladık. Tosya’nın hemen yanı başından geçen D100 uluslararası karayolunda yapılan duble yol çalışmalarının da bitirilmesi ile Tosya’mıza ulaşımı sağlayan tüm yollar duble yol olarak vatandaşlarımıza hizmet verecek. Ulaşımın bu kadar kolay, konforlu  ve güvenli olduğu yerlere ise yerli yabancı bir çok yatırımcının geleceği muhakkaktır. Yaptığımız bu çalışmalarla, Tosya’mızın daha çok gelişerek göç veren değil, göç alan bir yer olmasını sağlayacağız’’dedi.

AK Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç; “Kastamonu ve ilçelerinde yapılan başarılı projelere her türlü desteği veren Kastamonu Valisi Mustafa Kara, başta olmak üzere bizlere bu çalışmalarımızda destek veren, AK Parti Kastamonu milletvekillerimiz Hakkı Köylü, Hasan Atlan ve Musa Sıvacıoğlu’na, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Ahmet Keskin ve teşkilatına, Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz ve değerli çalışma arkadaşlarıma, sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Küçükmorkoç; Kastamonu Tosya Duble Yol Çalışması 2011 Yılında Bitecek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Açıksöz Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!