Buraya opsiyonel bir açıklama metni girebilirsiniz.
Esnek Mobil Reklam Alanı
Tosagro Tarım Hizmete Girdi

Tosagro Tarım Hizmete Girdi

İlçemiz müteşebbislerinden Ziraat Mühendisi Fatih Olgun’un girişimleri ile Tosagro Tarım Hayvancılık Firması dualarla açıldı.

Cuma namazı çıkışında yapılan açılışa; Kaymakam A. Ferhat Özen, Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola, İlçe Tarım Müdürü Ali Çakar, İlçe Müftüsü Halil İbrahim Sabırlı, Ak Parti İlçe Başkan Vekili  İsmail Ercan ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe Başkanı Suat Bazlamaçcı ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevgi Cınbar, İl Genel Meclis Üyeleri Hüseyin Örü, Şerafettin Çiçek, Cihan Çetin,  esnaflar ve vatandaşlar katıldı. İlçe Müftüsü Halil İbrahim Sabırlı tarafından yeni açılan işyerinin bereketli ve bol kazançlı olması için dua yapıldı.

Duanın ardından Ziraat Mühendisi Fatih Olgun Kaymakam A. Ferhat Özen ve Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’e firma ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Hayırlı olsun dileklerini ileten Kaymakam A. Ferhat Özen ve Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil bereketli ve bol kazançlar diledi.

Açılışta katılımcılara tarım ürünlerinin yetiştirilmesi ve bakımı hakkında detaylı bilgi verilerek Tosya topraklarının tarıma elverişli olduğunun altı çizildi.

Firma sahibi Ziraat Mühendisi Fatih Olgun açılışta tüm misafirlerle tek tek ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkür etti. Açılışa özel katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

İlçemiz Pınarbaşı Mahallesi Şadırvan Karşısında açılan Tosagro Tarım Hayvancılık San. Tic. Ltd. Şti, tarım ürünleri ve hayvancılık sektöründe hizmet verecek.

Açıksöz Gazetesi olarak Tosagro Tarım Hayvancılık Sahibi Fatih Olgun’a hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, bereketli ve bol kazançlar diliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

AllEscort